A skutečně si to přeješ?

30. června 2018 v 10:24 | MJ
Každý o něčem sníme, některé naše sny jsou velké, některé malé. Ale důležité je si uvědomit, jestli po tom skutečně toužíme, protože... Ne všechny sny jsou po splnění úžasné.


Jako všichni i já mám své sny. Jeden z nich se mi asi půlroku zpátky splnil, jenže... Nebyl úplně nejžasnější.
Představte si, že jste ve skupině lidí, asi 80 celkem nás je, a vždy na větší vstoupení jde třeba jen 30-50 lidí a já se poprvé dostala do té zvolené skupinky! Ta radost! Jo! Budu v něčem větším! Radost největší v mé hlavě. Jenže všechno má své ale... Místo zkoušek na jiný vystoupení, místo volna, které ostatní měli, my měli zkoušky. Cvičili jsme, hráli jsme, zpívali jsme a pořád dokola. Každý večer jsem upadala do snů, kdy mě pronásledovalo naše blížící se vystoupení.
Asi nejtěžší okamžik pro mne byl ve chvíli, kdy jsem zjistila, že vlastně celý projekt není ukončen, ale bude i nadále pokračovat a možná se to bude ještě opakovat.
Poslední 3 dny, ano (středa, čtvrtek i tento pátek po vysvědčení) jsem to hráli veřejně. Celé zkoušky jsem prozívala a umírala neskutečným vedrem a nedostatkem vzduchu. Odtančila jsem si svůj kousek, vrátila se mezi ostatní a tak. A na konci řeknou "No možná si to ještě na podzim zopakujeme!"

Upřímně... Vážně se rozhodněte po čem toužíte, protože ne vždy, když se vám něco splní, je to úžasné a skvělé jak si myslíte. Věřte mi. Možná místo toho budete toužit po tom, aby to nikdy nebylo splněno, protože to je mnohem jednodušší. Ano chápu, mít hodně peněz zní úžasně, ale i s tím je spousta zodpovědnosti. Co si koupit, co nekoupit, komu koupit, kam to dát a ten strach! Co když nás někdo okrade.
Přejme si jen to, co je důležité a krásné. Sláva, bohatství, ba i hodně přátel upadá ve chvíli kdy strádá naše srdce. Sláva vám zajistí obdiv a spoustu falešných přátel, bohatství vám zajistí jídlo, pití, oslavy a splnění svých snů, ani hodně přátel vám nenahradí ty pravé, skutečné, kteří s vámi zůstanou i ve chvíli, kdy nic nemáte. Zamyslete se nad svými sny, já to také udělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama