Princ na bílém koni

5. května 2018 v 18:45 | MJ
Každá holka sní o svém princi na bílém koni. Nebo o tom koni. Nebo o tom princi. Možná o všech najednou. Ale jak zjistíme, který je ten pravý princ? Princů může být milion, nebo taky žádný.

Princ na bílém koni. Pohádka, kterou nás krmí již od dětství. Každá dívka chce mít svého prince, protože toužíme po tom, být princezny. Každá z nás si alespoň chvilku přeje, aby byla princeznou. Ať už pracujeme a brali bychom týden nicnedělání, nebo jsme ve škole a touží po tom, být obskakovány, aby si nás všimli.
Jenže princ za námi nepřijde sám. Nejdřív se naučte mít rádi samy sebe, poté teprve může princ přijít. A nehledejte nejhezčího člověka v okolí, mnohdy je váš princ ten chudák, co stojí vedle vás, ten opilý kluk, co vám pozvracel boty. Musíte se koukat a zajímat.
Například můj princ. Můj princ je zpěvák, tedy ne slavný, ale zpívat skutečně umí. Přišel za mnou ve chvíli, kdy bych to nečekala. Ve chvíli, kdy jsem nikoho nehledala. Ve chvíli, kdy jsem byla smířená s tím, že nikoho nenajdu se objevil. Když na tu chvíli vzpomínám, možná skutečně měl svoji zářivou zbroj. Možná i bílého koně měl. Jediné co si pamatuji čistě, je náš rozhovor a jeho úsměv, když jsem mu nabídla kafe.
Podle mého nesmíte na svého prince čekat, on přijde za vámi ve chvíli, kdy ho nečekáte. Když ho budete zoufale vyhlížet, nikdy k vám nepřijde. Princ nepřijde k zoufalé dívce. Prince přijde k dívce, která je vyrovnaná a ochotná mu pomoci. Protože i váš princ přeci potřebuje pomoc, no ne?
Občas je lepší vzdát se naděje a najít, než doufat miliony let a zjistit, že víš princ je jeden z těch, které jste poslali kdysi dávno do háje a on za vámi zůstal zoufale zírat. Nehledejte svého prince, on přijde. Vždycky přijde...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lissy-paolohn lissy-paolohn | E-mail | Web | 5. května 2018 v 19:05 | Reagovat

Přijde, ale pokud budemem mít zavřené oči, tak kolem nás jen projde.

2 Platan Platan | E-mail | Web | 8. května 2018 v 22:11 | Reagovat

Zaujímavá teória je, že princ príde či ho žena čaká alebo nie v rovnakom čase, ale keď človek niečo očakáva, čas beží oveľa pomalšie :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama